Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegas 11 avi, wmv, mp4...

Nagyjulcsia kérdése:

Sony Vegas 11 avi, wmv, mp4 és quick time file. Ezekkel próbálkoztam, de nem tudtam beimportálni?

Figyelt kérdés

A fő gondom csak annyi, hogy minden második videónál szereti ezt csinálni, mert volt egy videó internetről töltöttem le (youtube) és nem fogadta el. szana szét konvertáltam semmi. leszedtem egy letöltővel csodálatosan tudtam vele dolgozni.

A mostani videó amivel dolgozom az internetről lett leszedve működik a másik felét kézhez kaptam. Quick Time file-ban. Lett belőle avi, wmv, mp4 és sehogy nem tudom berakni. Mit tudnék tenni?



2014. okt. 26. 23:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Fent van a Quick Time a gépeden?

Illetve 64 bites Vegas nem fogja beimportálni a divx-et. Kivéve ha felrakod a kimondottan 64 bites xvid codec-et. Talán.

2014. okt. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!