Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a gond (Intel HD...

Mi lehet a gond (Intel HD Graphics)?

Figyelt kérdés

Minap vettem észre hogy ha a laptopomra feltelepítem az IntelHD G-ot akkor a gép a következőket produkálja:

1. Alvó mód nem müködik, bárhogyan mozgatom az egeret, nyomom a billentyűzetet nem reagál rá a gép.

2. Kikapcsolásnál pedig csak egyszerüen csak a kép megy el, de a gép megy tovább (ventiláttor, winchester)

3. Lehajtom a laptopot el megy a kép, de a gép nem hibernálja magát és nem reagál semmire.


Ha az Intel HD G nincs feltelepítve, akkor eze a problémák eltünnek, de akkor semmilyen játék nem akar elindulni (és a virtualdj se).



2014. okt. 28. 07:50
 1/7 Tengor ***** válasza:

Minden más drivert feltettél? (chipset pl).

Energia gazdálkodásnál mi van beállítva?

2014. okt. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem nyúltam bele az enegergia gazdálkodásba, tehát minden alap beállításon van. Kaptam a géphez egy CD-t és arról mindent felraktam.
2014. okt. 28. 07:56
 3/7 Tengor ***** válasza:
Az már akkor elavult volt, amikor kibontottad a lemezt. Netről teelpítsd a drivereket!
2014. okt. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Feltettem minden drivert, egyet kivéve, mert azt nem tudtam. Intel HD G.-ot nem tudtam frissíteni:

"this computer does not meet the minimum requirements" üzenetet kapom.

2014. okt. 28. 08:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Az AMD videókártya drivert is felraktam (az elfelejtődött és most pótolva lett).
2014. okt. 28. 09:01
 6/7 Tengor ***** válasza:
Milyen gépről van szó pontosan?
2014. okt. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Acer Aspire E1-572G:

Intel i5-4200U

AMD Radeon R7 M265

4 GB RAM

1 TB HDD

2014. okt. 28. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!