Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Keresek egy programot, kép...

Egerecske kérdése:

Keresek egy programot, kép szerkesztésekkel kapcsolatos. Lent leírva a részletek. Melyik ez a program?

Figyelt kérdés
Régebben megvolt nekem,de sajnos még a nevére se emlékszem. Olyan dolgot lehetett vele például csinálni, hogy ha vízparton készült egy kép és nem csak én hanem körülöttem idegenek is háttérbe vannak , akkor őket anélkül el lehet távolítani , hogy ne rontsam el a képet, tehát szerkesztés után mintha egy üres vízpart lenn velem. Nem tudom mennyire érthető így de szerintem értitek mire gondolom. Továbbá volt benne egy olyan lehetőség is, hogy emberi arcokat lehetett javítani , például ráncok eltüntetése szem festés sminkelés stb.
2014. okt. 28. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
gimp
2014. okt. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem ez volt sajnos de most nézem a gimp is egész jó :)

köszi

2014. okt. 28. 15:54
 3/3 anonim ***** válasza:
photoshop?
2014. okt. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!