Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CS:GO Lounge (HELP! ) (? )

CS:GO Lounge (HELP! ) (? )

Figyelt kérdés

CSGO Loungé-n fogadtam egy meccset, amit megnyert a csapatom, és nyertem 1 skint.Rá kattintok a "My Bets" menüpontba, és látom azokat a cuccokat amiket felraktam meg azokat amiket megnyertem a tárgyak alatt van egy ilyen szöveg:


"REMINDER: When collecting returns keep in mind that the bot you're trading with may not have all your requested items. So, regardless of how many items are offered in the initial trade, just accept the offer and then request a new trade for the remaining items. Also, remember that you can always use the items in returns as betting items for future games. However, items in "Requested returns" are unable to be bet.


Are you sure"


Rákattintok az utóbbira és ezt írja:


"Bots are currently offline, they are unable to connect to steam servers."


Mit tegyek hogy berakhassam a raktáramba?



2014. okt. 29. 11:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Mást nem tudsz csak várni. Sajnos sokszor ez a helyzet mert az össze BOT foglalt vagy Offline. Jobb oldalt van egy "BOT Status", ott lehet nézni mikor vannak Online. Mostanában nem mindig érhető el az se...
2014. okt. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!