Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Extrém lassú a Photoshop! Mi...

Extrém lassú a Photoshop! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sosem tapasztaltam még ilyet korábban, de ez azért eléggé durva. Konkrétan másodperces késéseket produkál a Photoshop. Használnám az ecsetet és sok idő kell neki, mire elkezd festeni. Ha elengedem a bal egérgombot, néha azt is csak másodpercek múlva érzékeli. Nagyítás is késik, ha szín mintát veszek, az is sok idő. Minden esetben 50% CPU terhelés van. Nem kell, hogy nagy fájllal dolgozzak, egy egy rétegű, 128x128-as textúra esetén is ezt tapasztalom. Próbáltam resetelni a Photoshopot gyári beállításokra, az segített, tökéletes volt úgy egy napig majd megint elkezdte.


Régebben ilyet nem tapasztaltam, évek óta használom a PS CS5-öt, és semmi gondom nem volt vele. De így használhatatlan. Tény, hogy nem a legjobb a gépem, de korábban minden remekül működött.


Windows 7 x64, Intel Pentium G860, 4GB DDR3 @ 1333MHz, Radeon HD 2600XT.



2014. okt. 29. 12:20
 1/1 anonim ***** válasza:
cclenear ?? porbáltad ?
2014. okt. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!