Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok nekem olyan programot...

Tudnátok nekem olyan programot mondani ahol képekből lehet videót csinálni?

Figyelt kérdés
tudom hogy van a movie maker de az nem jó mert wlmp fájl formátumot nem lehet feltenni facebookra.sürgős lenne.köszönöm:)

2014. okt. 30. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a legtöbb videószerkesztő program meg tudja csinálni. Cyber Link Corel Video, Pinnacle, de ha valami egyszerű és kis méretű programot akarsz, az AVS Video Editort próbáld meg. Egyszerűen behúzogatod a képeket, és kiválasztod a fájlformátumot amit szeretnél.
2014. okt. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2014. okt. 30. 13:05
 3/5 tabaki ***** válasza:

„van a movie maker de az nem jó”

Nem mondom, hogy jobbat nem találsz, de ez így butaság. A wlmp-t azért nem tudod feltenni, mert nem videó, hanem projektfájl (ezt jelzi a p a kiterjesztés végén, amely a Windows Live Movie Maker Project rövidítése), vagyis csak egy jegyzet a Movie Maker számára, hogy milyen fájlokból és hogyan csináljon videót, ha majd azt kéred tőle. Tehát a Movie Maker igenis alkalmas, csak csináld végig a teendőket a „Film készítése” (vagy valami hasonló) menüpontig. Akkor majd a WMM össze is állítja a számodra azt a videót, amelyet egyelőre csak megterveztél.

2014. okt. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
már megcsináltam a movie makerrel a videót és olyan szempontból jó mert tényleg egyszerű vele dolgozni de nekem olyan kell amit fel tudok tenni facebookra
2014. nov. 2. 11:43
 5/5 tabaki ***** válasza:

Megőrülök. Három mondatnak nem tudsz a végére jutni? Ennyire lusta nem lehetsz. Olvasd már el, amit írtam, és ne a projektfájlodat akard feltölteni, hanem a kész WMV formátumú videót.

[link]

2014. nov. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!