Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet a Windows XP...

Hogyan lehet a Windows XP Professional SP3 operációs rendszert visszaállítani egy korábbi állapotába?

Figyelt kérdés

Ha visszaállítom egy korábbi állapotába a Windows XP SP 3 Op. rendszert, akkor ezzel megoldódik ez a gondom is? van egy olyan programom (Protected folder v1.2), aminek a belépéshez szükséges jelszavát elfelejtettem, és sajnos ebben a programban vannak elzárva a verseim, meg a Zeneszerkesztő programom is.

Viszont ezt az oldalt találtam az Iobit hivatalos oldalán, akik létrehozták a Protected folder v1.2 progit: [link]

Na eddig már eljutottam: [link] Ezen az oldalon talán valahogy be lehet állítani egy új jelszót a bejelentkezéshez a Protected folderbe, csak sajnos nem tudok angolul. Aki segíteni akar, kattintson a - Windows XP and 2000 Users - szövegrészletre, és ott lesz az a segítség, ami angolul van leírva, de sajnos nem tudok angolul.

A segítséget előre köszönöm.



2014. okt. 30. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
2014-ben miért nem lehet jelszókezelőt használni? Pl. KeePassX
2014. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mostantól kezdve használni fogom ezt a jelszó kezelő progit.

Köszönöm, hogy ajánlottad.

Akkor tudnál nekem segíteni?

2014. okt. 30. 20:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez miben segít neked, de bekapcsolás (újraindítás) után az F8-ra feküdj rá, ott előjön egy menü. Válaszd a Windows indítása csökkentett módban (vagy simán Csökkentett mód?) menüpontot.
2014. okt. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kattints erre az oldalra: [link] Itt keresd meg ezt: Windows XP and 2000 users és kattints rá. Ami oldal betöltődik, ott is írnak az F8 gombról, meg még jó pár dolgot, hogy mit kell csinálni, de sajnos angolul írják, s nem tudok angolul.
2014. okt. 30. 21:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem írnak semmi mást. Ugyanezt írják virágnyelven. De ez a topic konkrétan arról szól, hogy hogyan indíthatod a Windowst csökkentett módban.
2014. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
S ha én csökkentett módban indítom a Windowst, akkor ez segít nekem új bejelentkezési jelszót létrehozni, vagy pedig rájönni arra, hogy mi volt a bejelentkezési jelszóm a Protected Folder v1.2 - ben? Vagy ebben nekem már informatikus sem tud segíteni?
2014. okt. 30. 22:28
 7/8 A kérdező kommentje:
A Windows rendszer újraindítása után mikor kell megnyomnom az F8 gombot és meddig, hogy a Windows rendszer csökkentett módban induljon?
2014. okt. 30. 23:55
 8/8 A kérdező kommentje:

És sikerült megoldanom a problémát.

Nagyon szépen köszönöm, akik segíteni próbáltak.

Rájöttem a számítógép csökkentett módban való futtatására, és új jelszót hoztam létre Protected Foldernek is.

2014. nov. 2. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!