Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudva valaki ajánlani gif...

Tudva valaki ajánlani gif animációk szerkesztésére programot?

Figyelt kérdés

Leginkább valami olyanra gondolok, amivel egymás után lehet fűzni, vagy megvágni a más meglévő animációkat.

Eddig leginkább Gimpet használtam, de ugyebár az nem épp a legalkalmasabb a feladatra.



2014. okt. 31. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. okt. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

A bajom az, hogy ezeket, illetve ilyen programokat találtam már nem egyet. Sok olyat is, ami böngészőben fut.

Viszont ezek arra képesek, hogy állóképeket egymás utána fűzzenek. És igaz, hogy sok meg tud nyitni animált gifet, de csak a legelső képkockát kezeli, a többi kapásból el van felejtve.


Konkrétan azt szeretném, hogy az animációt, aminációként kezelje, és hogy úgy lehessen összefűzni. Persze, ha ló nincs... Csak reméltem, hogy van valami korszerűbb program.

2014. okt. 31. 15:44
 3/7 tabaki ***** válasza:

Emlékeim szerint a VirtualDub olvassa is, írja is az animált GIFeket. Ha nem, akkor bocs, de egy próbát megér:

[link]

Vagy esetleg az Animation Shop, a régebbi ingyenes változata pl. innét letölthető:

[link]

2014. okt. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Akár Photoshop-al is lehet szerkeszteni, külön layerenként.
2014. nov. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tabaki ***** válasza:

@14:05:

Az ugyanolyan nyögvenyelős, mint Gimppel.

2014. nov. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan mire gondolsz, de én most néztem a PhotoScape-ban a gif-et. Betettem egy gifet, az felül megjelenítette az összes képet, amiből készült. Utána betettem még egyet és az mellé tette az újabbat is. Szerintem simán ki lehet venni , vagy beletenni a sorozatba bármi más képet is.
2014. nov. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A PhotoScape bevált. Köszönöm!
2014. nov. 10. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!