Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi van ezzel a Minecraft...

Mi van ezzel a Minecraft bukkit szerverekkel?

Figyelt kérdés

Úgy játsszuk a Minecraftot 5-en haverokkal, hogy bukkit szervert csináltunk, és HU-Minecraftot használunk.

Próbálunk a lehető legélethűben játszani, meg skinekkel.

1.7.5-ben, mert azt engedi a HU-Minecraft.

Most nem jó a Bukkit oldala, ezért valahonnan megszereztem a bukkit 1.7.5 fájlt, meg jegyzettömbe kimásoltuk az indítókódját, azzal kicsomagoltuk, ment minden.

Használt pluginjaink:

-Essentials

-Essentials Chat

-Timber

-PlgSetspawn


Eddig érthető, hogy hogy nyomjuk.


Most jönnek a problémáink, amik nemrég kezdtek el fenn állni:

-Nem jó a bukkit oldala, mikor lesz újra jó?

-Mindig úgy van, hogy ha többen vagyunk fent a szerón, akkor csak akkor lesz reggel, ha mindenki aludni megy, de most valaki lefekszik, akkor hirtelen reggel lesz, pedig senki nem aludt, és csak én vagyok op, és nálam fut a szerver is.

-Csinált már olyat is, hogy volt a ládába 33 steak, kivettem, és úgy léptem ki, belépek, nálam van ugyanúgy, oké, de amikor benéztem a ládába, ott is ott volt.


Ebből az utolsó két probléma a fontos, a bukkit oldal hiba nem annyira, de jó lenne, ha az is jó lenne


Mik ezek a bugok?


Azt leírtam, hogy miket használunk

-A felsorolt pluginok

-Hu-Minecraft skinekkel

-Bukkit 1.7.5, mellé a START nevű .bat fájl


Szóval jó kis szeró, élethű pluginokkal, spawn azért kell, hogy a központba spawnnoljunk, essentials-ból is csak a /back, /home parancsot használjuk, az op rangomat csak vészesetben


Mik lehetnek a hibák? Mit csináljak.

Egyébként a map, amin játszunk, az már vagy fél éves, és nagyon fejlettek vagyunk már, tele vagyunk építményekkel.

Egyébként túlélő és könnyűben nyomjuk.


Én gyanakodtam a mapra is, hogy már az bugos, hogy régi, de sajnáljuk ott hagyni, és mivel már ennyi idő alatt párszor reseteltem a szervert, de a map mindig le van mentve 2 példányban is, és ha resetelem, akkor csak bemásolom és onnan folytatjuk, de nem emlékszem hogy valami fájlt töröltem volna belőle.


Valaki tudja, mi legyen?



2014. okt. 31. 17:01
 1/4 anonim válasza:

Szerintem tölts le más bukkit fájlt.

Vagy ne HU-minecraftról játszatok.. xd

az vírusos..

2014. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor milyen klienst ajánlasz?

Bukkit 1.7.5 fájl linket tudsz küldeni?

2014. okt. 31. 19:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Bukkit-ot 4shared-től tudsz szedni. Hogy mikor lesz újra elérhető? Nem lehet tudni..


Az alvásos dolgo: Szerintem valamelyik plugin műve.

A ládás dolog: Nagyon úgy tűnik, hogy nem szabályosan állítottad le a szervert. ("stop" parancs)


Az biztos nem baj, hogy régi a map, mivel verzióváltásoknál konvertálják a mappokat.


Hu Mineretek helyett pedig: [link]

2014. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rehák Ádám válasza:

A Bukkit nem elérhető soha többet (lehet). Már évek óta megvette a Mojang és most a Bukkit összes eddigi fejlesztője bedobta a papucsát. :D (kiléptek)

Szóval valami más lesz a Bukkit helyett.

2015. jan. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!