Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol menti el az XP a Mozilla...

Hol menti el az XP a Mozilla Firefox egyéb adatait? Hogyan tudom leörölni ezeket?

Figyelt kérdés
Letöröltem a Mozilla Firefoxot, mert le volt lassulva. újra akartam telepíteni, de 99 %-nál mindig megállt a telepítő. Keresgéltem a neten, de csak valami nagyon régi (talán 10. 0) verzió találtam, ami fel tudtam telepíteni. Azzal együtt reklámok is jöttek. Telpítettem az ABP reklámblokkoló programot, de nem változott semmi. Azóta kaptam teljes programot pendrivon (33.1), amit fel tudtam tenni. Ugyanúgy jönnek a reklámok, sőt még a könyvjelzőkre is emlékszik az XP. Hol menti el az XP ezeket az adatokat? Hogyan tudom letörölni ezeket?

#Mozilla-egyéb-adatai
2014. nov. 1. 14:31
1 2
 1/12 Gábor_79 ***** válasza:

WinXP esetén: C:\Documents and settings\%felhasználói fiókod%\application data\mozilla


A profilmappa elérési útját a profiles.ini tartalmazza

c:\Documents and Settings\felhasználó név\Application Data\Mozilla\Firefox\

Path= érték

2014. nov. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Megtettem, amit írtál. Igazad van, a könyvjelzőket és a többit vissza kellett már tenni, kimentőprogramból. Viszont a reklámok most is jönnek, Onnan is tudom, mert ezt Operával írom, és itt is van reklám.
2014. nov. 1. 20:13
 3/12 Gábor_79 ***** válasza:
Hát én explorert használok. Mivel az oprendszer része, így az egyik leggyorsabb. Azt tudom javasolni, hogy töltsd le ezt [link] Lehet egy malware ami tolja az arcodba a reklámot.
2014. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mi aza amalware , és miért a régi verzióval települt fel?
2014. nov. 1. 20:26
 5/12 Gábor_79 ***** válasza:
"Az angol malware kifejezés az angol malicious software (rosszindulatú szoftver) összevonásából kialakított mozaikszó. Mint ilyen, a rosszindulatú számítógépes programok összefoglaló neve. Ide tartoznak a vírusok, férgek (worm), kémprogramok (spyware), agresszív reklámprogramok (adware), a rendszerben láthatatlanul megbúvó, egy támadónak emelt jogokat biztosító eszközök (rootkit). A számítógépes kártevő programok mennyisége folyamatosan növekszik, és időről időre új típusok terjednek el. Az ellenük való védekezés a köznyelvben víruskereső programnak nevezett szoftverekkel történik." Wiki - csak mert nem tudtam szebben megfogalmazni.
2014. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az expolreren is jönnek ugyan azok a reklámok
2014. nov. 1. 20:33
 7/12 Gábor_79 ***** válasza:
És a malware írtót próbáltad? A prémium verziót: [link] ?
2014. nov. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
megállt a letöltés 99%-nál, mint midííg! Más forrásból meg tudtam szerezni, most vizsgálódik.
2014. nov. 1. 21:02
 9/12 Gábor_79 ***** válasza:
Azért kíváncsi vagyok!
2014. nov. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Úgy látom, hogy a Firefoxon megszűntek a reklámok. Azt még mindíg nem értem,hogy 4-5 hónapja miért csak 99%- ig jön le minden program, nem csak nálam, hanem sok ismerősőmnél is.
2014. nov. 1. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!