Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet a The Sims 3...

Hogyan lehet a The Sims 3 nevű játékról letörölni kiegészítőket?

Figyelt kérdés

2014. nov. 1. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Uninstallal.
2014. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

bővebben? :D

nem vagyok túl járatos ebben. Én letöltöttem a játékot az összes (minimum 15) kiegészítővel.

akadozik, lefagy, ilyesmi hibák jelentkeznek, vagy a 12 hibakód mentésnél.

írták hogy töröljek le kiegészítőket.

meg is tenném, de nem tudom hogy hogy, az egész játékot meg nem akarom letörölni.


A másik, hogy hogy lehet mellőzni ezt a 12 hibakódot. Eddig 1 megoldást találtam rá csak, de az tutira működik, viszont ha "nem csalós" játékot játszok, ilyen "vajon túlélem-e" módon, akkor nem szeretném használni. Szóval...


u.i.: Bocsi hogy egy kisebb regényt írtam :P

2014. nov. 2. 13:34
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, a másik, hogy nem 1 játék és hozzá külön a kiegészítők, hanem 1 játék és benne egy csomó kiegészítő. Vagyis nem ilyen felinsattálok egy másik kiegészítőt a játékhoz.
2014. nov. 2. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha egybe van az egész akkor csak egybe lehet törölni is. Szerintem. De persze nem biztos... megnézed a gépeden a "programok eltávolításánál" hogy ott külön írja-e őket, vagy egybe van az egész. Nekem eredetibe van meg mind, szóval nem tudom. Ezzel sose volt semmi gond... nem is drága, szóval nem értem miért kínlódnak az emberek letöltött vacakokkal.
2014. nov. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!