Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Azt írja ki a gépem, amikor...

Azt írja ki a gépem, amikor nem lehet megnézni mondjuk egy youtoube felvételt, vagy nem tölti be a képet, amikor keresek csempét, hogy: " a Flash player összeomlott" Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Próbáltam letölteni az Adobe Flash Player 15 plugins-t, kiírta, hogy letöltés kész, finish, de a Flash Playert sehol nem látom a programok között.
2014. nov. 2. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egy másfajta Flash Playert is. Bővítményként is találsz néhányat Chromehoz vagy Firefoxhoz.
2014. nov. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Honnan tudom, milyen bővítmény kell ahhoz, hogy a videókat lejátssza a Flash player? Egyáltalán: nem csak Adobe Flash Player van?
2014. nov. 7. 11:46
 3/5 anonim ***** válasza:

A Flash Player az alapján működik, amilyen codecec a gépeden vannak, tehát lényegében teljesen mindegy milyen flash playered van a gépen, a youtube videók elindulnak.


Firefox és Chrome esetén így tudsz rákeresni ezekre:


Firefox: [link]


Chrome: [link]


Szerintem Firefox esetén a 3. megszokott bővítmény teljesen elég. Ha nem menne, akkor ki lehet mást is próbálni. Chrome esetén pedig a "Bővítmények" cím alatt az első.


Illetve, ha újabb böngésződ van, akkor van még egy trükk. Van egy HTML 5 lejátszó beépítve a böngészőbe. Elvileg automatikusan életbe kell, hogy lépjen, ha mégsem, akkor valahogy be lehet kapcsolni. Erre most nem emlékszem, de később utána nézek, ha szükséges.

2014. nov. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Húúúúú!!! Nagyon köszönöm a sok információt, mindennek utánanézek
2014. nov. 8. 08:08
 5/5 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam a Firefpx linket, de a curzor alaposan megviccel, ugyanis csak kicsinyítés és nagyítás formában jelenik meg, tehát nem működik. Paff.
2014. nov. 8. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!