Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud segíteni nekem?

Valaki tud segíteni nekem?

Figyelt kérdés
Nos. Nekem a Win8 telepítőjéhez kellene egy konkrét link. Már kerestem de én nem találtam semmi jót. Teszt képpen kéne virtuális gépre, tehát nem asztali rendszerként.

2014. nov. 3. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát akkor vmWare image-et keress.

Amúgy jogilag semmi különbség nincs a virtuális gép és a rendes számítógép között, ugyanaz a törvény vonatkozik rájuk.

Ettől függetlenül igen kellemetlen, hogy elveszítetted az eredeti windows-lemezedet, szerencsére magát az install image-et letölteni nem illegális, elvégre licenszen múlik, hogy legális-e a windowsod, nem azon, honnan van a lemez, azt is tudod aktiválni a kapott sorszámoddal. Torrenten keresgélj, itt konkrét linket nem kapsz, mert ki tudja, az admin mit talál illegális letöltési linknek, amiért kirúg. Amúgy ha diák vagy, és jogosult, akkor le tudod szedni MSDN-ről.

2014. nov. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!