Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Videóvágó programot keresek?

Videóvágó programot keresek?

Figyelt kérdés
Videót szeretnék vágni, olyan programot keresek ami lehetőleg ingyenes és nem olyan hú de nagyon nehéz a kezelése. Sony Vegas Pro? Ha igen melyik verziója? Honnan tölthetem le?
2014. nov. 3. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

"Sony Vegas Pro?"

...-igen, tökéletes erre a célra is

"Honnan tölthetem le?"

pl. a gyártó oldaláról

google-->Sony Vegas Pro--> klikk az első találatra

2014. nov. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Vegas Pro. egy igen összetett program. Adobe After effect is hasonló. De ha csak ilyen alapra gondolsz, az be van építve a Windows-ba is alapból A Movie maker. Ha ilyen speckó dologra lenne szükség mint Green Screen az meg letölthető pluginként.
2014. nov. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vegas Pro 13 Suite WIN Üzleti licenc IE: 226.212 Ft


Vegas Pro 13 Suite WIN Üzleti Upgrade (Movie Studio) licenc IE: 198.323 Ft


Vegas Pro 13 Suite WIN Üzleti Upgrade (Vegas Pro) licenc IE: 127.051 Ft

2014. nov. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Vegas gyors és egyszerű a komolyabb vágóprogramokhoz képest (pl Premiere, LightWorks), az After Effectsnek meg kimondottan a megerőszakolása vágásra használni, 20 clip után követhetetlen, inkább effektezésre való. De amúgy ha Vegas, akkor pro 13, az előző kettő nekem némileg bugos volt.
2014. nov. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!