Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik a uTorrentem?

Miért nem működik a uTorrentem?

Figyelt kérdés

iMac-em van, eddig tökéletesen ment rajta a uTorrent. Aztán bejött egy szoftverfrissítős ablak h töltsem le a legújabb verzióját. Rámentem h töltse le, erre azóta ha meg akarom nyitni a programot, folyton egy hibaüzenetet ír ki, hogy győződjek meg arról h kompatibilis ez a verziója a programnak a rendszeremmel:


uTorrent cannot be opened because of a problem. Check with the developer to make sure uTorrent works with this version of Mac OS X. You may need to reinstall the application. Be sure to install any available updates for the application and Mac OS X.


És hiába uninstallálom és töltöm le újra akárhányszor és telepítem fel a helyes verzióját a programnak, mindig ez az üzenet talál be.



2014. nov. 5. 16:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!