Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, hogy a Windows...

Miért van az, hogy a Windows 7-et már körülbelül fél éve nem tettem újra, működik meg minden, de pl. ma akartam használni 1-2 programot, és eltűntek a gépről. Miért tűnik csak úgy el? Nem töröltem ki, más pedig nem nyúl ehhez a géphez.

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
az ilyen kérdéseket az Ezotéria kategóriába kéne írni,ott foglalkoznak ilyen állítólagos eltűnésekkel,
2014. nov. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gábor_79 ***** válasza:
Rendszer-tisztító vagy optimalizáló programot sem használtál? Vagy a vírusírtó gondolta meg magát és veszélyesnek ítélte- persze ez kevéssé valószínű.
2014. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem használok ilyeneket. A gépemen valószínűleg nincs vírus, nem vagyok az az alap felhasználó, aki minden hülyeségre rákattint. Amúgy nincs vírusirtó a gépen, szóval az sem lehet.
2014. nov. 5. 19:49
 4/4 Lajos54 ***** válasza:

Hááát, az a "valószínűleg" az egyáltalán nem biztos, ha nincs vírusvédelmed. Nem kell feltétlenül "olyan" helyeken járni, vagy "olyan" helyre kattintani. Nagyon jó lenne, ha így ki lehetne zárni a vírusokat. Sajnos, vírusvédelem nélkül, de internet használattal (normális, tehát napi szintű használattal) szinte kizárt, hogy alig pár nap, vagy egy hét után ne szedne össze a rendszer egyet-kettőt. Vannak olyan vírusok is, amit egyszerűen csak az élő netkapcsolattal meg lehet kapni, anélkül, hogy a böngészőt elindítanád.

Mindettől függetlenül kicsi a valószínűsége, hogy vírus a tettes, bár nem kizárt.

Alaposan körülnéztél a gépeden? Talán csak nem jól emlékszel, vagy rossz helyen kerested.

A programfájlok között kerested? Vagy írd be a keresőbe a program nevét, hátha úgy megkerül.

Nem szoktak "csak úgy" törlődni a programok egy gépről.

Esetleg a Registryben is körülnézhetsz (de ott -kellő hozzáértés nélkül- semmit ne változtass, mert hazavághatod a gépet), ha rajt volt a gépen az adott program, törlés után is marad nyoma.

És még csak annyit: csodák csak a Harry Potterben vannak, a számítógépnél mindennek oka van :)

2014. nov. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!