Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám úgy particionáln...

Keecc kérdése:

Hogyan tudnám úgy particionálni Windows8.1-hez a gépen, hogy a d: és e: meghajtót ne bántsam? GPT probléma

Figyelt kérdés

Újra akartam telepíteni a windows 8 helyett a windows 8.1-et. Elindítottam a telepítőt pendrive-ról, a telepítést választottam, majd töröltem a windowsos partíciót. Formázás után se engedte telepíteni.Üzenet:A Windows nem telepítető erre a lemezre. A kijelölt lemez GPT particionálási stílus szerinti.

van még egy 300MB helyreállítás, egy 100MB Rendszer, egy 128MB MSR(fenntartva), és 3 elsődleges partíció ebből 54,5GB az újraformázott partíció.



2014. nov. 6. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:

nem a lemezt kell buherálni, hanem a pendrive-ot kell úgy elkészíteni, hogy GPT táblákat kezelje

pl: [link]

2014. nov. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rufus segítségével készítettem egy boot-olható pendrive-ot. elindult a win 8.1 telepítője, ott töröltem a 54.5GB első partíciót, majd rányomtam a formázásra. Amikor kiakartam választani a telepítést már nem engedte.
2014. nov. 7. 14:17
 3/3 anonim ***** válasza:
hogy volt beállítva a rufus?
2014. nov. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!