Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 újratelepítésében...

Windows 7 újratelepítésében tudnátok segíteni? (Bővebben lennt)

Figyelt kérdés

Van egy C: és egy D: partícióm a gépen.A D-n vannak a fontos adataim(50 GB), de nincs amire rárakjam őket.Ha újratelepítem a Windowst, akkor meg tudom valahogyan menteni őket?(A C-n van a rendszer)

A válaszokat előre is köszönöm!



2014. nov. 7. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Elméletileg megmaradnak az adataid, telepítésnél értelemszerűen a "C"-re kell telepíteni a Windowst. Gyakorlatban be szoktak csúszni hibák.
2014. nov. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gábor_79 ***** válasza:

Ha felismered a partíciót mérete alapján, akkor nem lesz baj. Nálam nem szokott belenyúlni amihez nem kéne. Viszont jogosultsági gondok léphetnek fel, amit majd saját tulajdonba kell venni.

Viszont érdemes előregondolkozni több tekintetben. Például a driverekről csinálhatsz mentést és nem kell külön levadászni, pláne, ha nincs is a hálókártyának drivere, úgy nincs is internetelérésed. Driver Magician Lite Portable progit ajánlom.

Aztán a böngésző beállításokat szoktam lementeni a könyvjelzőkkel együtt. Vagy a Torrent beállításokat, hogy az arányaim, meg egyáltalán az állományaim megmaradjanak.

Aztán, játékmentések, egy-két dokumentum.

2014. nov. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akkor hozzá is fogok az újratelepítéshez.
2014. nov. 7. 16:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Lenne nekem is jó tanácsom.

Nem feltétlenül kell a partíció méretével beazonosítani a partíciót. Így is meg lehet oldani:


[link]


Az a lényeg, hogy a partícióidnak adsz egy nevet, és így könnyebb megismerni őket. Ez látszódni fog telepítéskor.


Nevet adni úgy tudsz, hogy jobb egérrel kattintasz a meghatón, és Tulajdonságok.

2014. nov. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!