Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Origin-be akkor, hogy is van ez?

Origin-be akkor, hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Mindenek előtt az tudni kell, hogy 17 éves vagyok, és regisztrációkor én valós adatokat adtam meg.


Azon gondolkodtam, hogy megveszem az AC5-öt Originen. Olvasgattam, hogy valaki olyan játékot vett aminek a korhatárát még nem érte el és így nem tudott játszani a játékkal.

Hát az AC5 az 18+-os, tehát, ha megvenném nem tudnék vele játszani igaz ? DE. Most van ez a BF4 1 hétig ingyen játszható dolog. Letöltöttem, hogy tényleg nem tudok-e 18+-os játékokkal játszani, mert ugye ez is az. Feltelepítettem és tudtam vele, akkor ez most hogyan is van ?

Vagy ez direkt ilyen az 1 hetes "akció" miatt ?

Hát remélem nem, és majd tudok vele játszani, vagy ha nem hát nem. Akkor új acc..


A válaszokat előre is köszönöm.



2014. nov. 8. 09:17
 1/6 anonim válasza:
Nekem eddig az Originen még nem volt ilyen dolog, de még nem is lehetett volna szerintem, mert még csak egy játék van meg, azt is a boltban vettem, és 7 éves a korhatár (Need for Speed Most Wanted 2012), majd még tervezem a Rivalst megvenni, de annak nem tudom, hogy mennyi a korhatára, de most egy kicsit megijesztettél ezzel a dologgal, remélem még benne van a 14-ben a Rivals, még nem néztem utána!! Szerintem amit te mondasz, az igen, az egy hetes dolog miatt lehet, úgyhogy nem tudom, mi legyen. Én még nem vettem Originen keresztül játékot, ezért, így ebben a formában nem igazán tudok segíteni... Sok szerencsét a továbbiakban a játékhoz!
2014. nov. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Boltban akarom megvenni dobozosan, de ugye amikor aktiválom majd Originen, akkor nem tudom, hogy játszhatok-e vele.

Bár egy hetes akció ide- vagy oda, szerintem akkor se engedné hogy játsszak a BF4-el, pedig tudok, szóval remélem az AC5-el is tudnék, ha megveszem.

De addig nem fogom, míg nem tudom biztosra.

Szóval ha valaki jártas ebben, akkor az írja le legyen szíves a tapasztalatait.


És köszönöm a választ.

2014. nov. 8. 10:21
 3/6 anonim válasza:
Értem, hát, így ilyen formában sajnos nem tudok segíteni, mert ilyenben még nem volt részem! Amúgy a választ nagyon szívesen!! :D
2014. nov. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha valaki esetleg tudja, hogy, hogyan van ez, annak a válaszát szívesen várom még.
2014. nov. 8. 18:03
 5/6 A kérdező kommentje:

Csináltam egy új acc-ot, úgy hogy 14 évesként írtam be magam. Itt ugye meg kellett adni a "szülő/gondviselő" e-mail címet. Amire jött egy üzenet, a lényege: ""Gyermeke addig férhet hozzá korhatáron aluli fiókjához, amíg nem tölti be a 16 éves kort. Amikor betölti a 16 évet, jogosult lesz teljes Origin fiók regisztrációjára.""

Nekem ebből az jött le, hogy 16 éves kor fölött a 18+-os jelölés csak ajánlás nem ? Tehát játszhatok vele ha megveszem az ac5-öt !?


Továbbra is várom válaszotok.

2014. nov. 8. 23:26
 6/6 anonim válasza:
Szerintem igen, így van, ha betöltöd a 16-ot, megveszed, és játszhatsz rajta! :)
2014. nov. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!