Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » OS X Telepítése AMD alapú gépre?

OS X Telepítése AMD alapú gépre?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy lehetséges különben semmi értelme ennek a cikknek [link] de hogyan?? Minden álmom OS X- et használni de nincs fölös 600K- m.

2014. nov. 9. 01:11
 1/4 anti paladin ***** válasza:
Próbáld ezt előbb mielőtt az általad linkelt cuccot próbálod, lévén az csak a vid kariról szól.
2014. nov. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lemaradt a link:)
2014. nov. 9. 11:14
 3/4 anti paladin ***** válasza:

Hopsz:

[link]

2014. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben én is kerestem infókat a neten. Most ott tartok hogy virtuális gépen megy az OS X 10.9 de lassú mert a gépnek csak a felét használja ki illetve találtam ezt a videót. http://www.youtube.com/watch?v=Bl_33uukcxo&list=UUaff2pbH9zm.. Nagyon hálás lennék ha valaki elmagyarázná nekem ezalapján hogy pontosan mit hogyan kell mert nagyon nem értek hozzá de miután kiprobáltam az OS X- et csak mégjobban megerősödött bennem hogy nekem ez kell pedig virtuális gépen eléggé lassan fut.
2014. nov. 9. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!