Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eddig sok módszerrel próbálkoz...

Eddig sok módszerrel próbálkoztam, hogy a a fótók fehér hátterét eltüntessem és csak képek kontúrvonalai maradjanak, hogy azokat egy-egy kompozícióba be tudjam építeni. Milyen módszert tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Ha az adott képet ki is vágtam (Power point, Paint, InstantMask..), majd beépítettem egy alapképbe ismét mindig megjelent a fehér háttér

#fotó #fehér háttér eltüntetése
2014. nov. 9. 12:10
1 2
 1/12 Szőrös Béka ***** válasza:

Adobe Photoshop-ot próbáltad már?

Ezt, hogy Paint, felejtsd már el :D

2014. nov. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Szőrös Béka ***** válasza:
PAINT... még kimondani is rossz :D
2014. nov. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Photoshop... Pénzt is adsz rá a kérdezőnek?

Gimppel meg tudod csinálni.

2014. nov. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Szőrös Béka ***** válasza:

Van trial verzió is...

és torrent is...

Persze, mert mindenkinek eredeti mindene, nem? :D

2014. nov. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te lopsz még nem kell másokat is erre buzdítani. Gimppel is egyszerűen meg tudja oldani ezt a feladatot, teljesen ingyen.
2014. nov. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Szőrös Béka ***** válasza:

én bevallom, loptam a PS-t.

Sőt az oprendszert is.

Szerintem az emberek 99%-ának már az oprendszere is hamis...

De abban igazad van, hogy ne buzdítsak. Van próbaverzió is, meg ingyenes gimp

2014. nov. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bármilyen képszerkesztővel ami kezeli a rétegeket, meg lehet csinálni, pl. PhotoFiltre. A varázspálcával kijelölöd a fehér háttérképet és bmp fájlformátumban mented el, ez megtartja a háttér átlátszóságát.

Van a Photoshophoz hasonló ingyenes online képszerkesztő, olyasmi mint a Photoshop Elements, Autoesk Pixlr a neve, itt van:

[link]

2014. nov. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%
Bírom ezt a maszatolást ami az illegális programok letöltését illeti. Minden illegális program megtalálásában segít a google, akkor minek itt ez a kutyakomédia. Magyarországon élni annyi mint túlélni. Ha a vezető politikai elitünk pofátlanul lop, akkor miért én legyek becsületes és legfőképp miből???? Csak a válalkozóknak muszáj legális programokat használni, mert őket ellenőrizhetik, a többi meg onnan lop ahonnan tud, nem egy nagy szám, ma már egy 10 éves gyerek is letudja tölteni a PS-t. De itt továbbra is megy ez a segítőkész vacakolás az ingyenes programokkal......Nevetséges.
2014. nov. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Minden illegális program megtalálásában segít a google, akkor minek itt ez a kutyakomédia."

Azért mert a feladat elvégzésére van ingyenes, könnyen kezelhető alternatíva.

És ha már van legálisan ingyenes alternatíva, akkor minek az illegális lehetőséget választani, amivel rossz esetben vírusfertőzésnek is kiteheti magát a kérdező.


"Ha a vezető politikai elitünk pofátlanul lop, akkor miért én legyek becsületes és legfőképp miből?"

<irónia>

Tehát akkor:

- megerőszakolhatom a barátnődet

- ellophatom a biciklidet

- felgyújthatom a házadat

hisz mások mással is megteszik - miért ne tehetném meg?


Ja, mert neked ezzel gondot okozok? Ugyan már, c'est la vie! ÉLjen az anarchia!

</irónia>

2014. nov. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Tapsoljuk meg Linuxos kollégánk eszmefuttatását. Köszönjük emese!
2014. nov. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!