Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok PDF-be menteni...

Miért nem tudok PDF-be menteni photoshopban?

Figyelt kérdés

hibaüzenetet ír ki:"The settings you choose in the Save Adobe PDF dialog can override your current settings in the save as dialog box"

ezt leokézva kinyílik egy újabb ablak. Tud valaki segíteni?



#PDF mentés
2014. nov. 10. 12:04
1 2
 1/12 Szőrös Béka ***** válasza:
igen ki is kell nyílnia egy új ablaknak, ahol a PDF-re vonatkozó dolgokat tudod beállítani, és csak utána menteni
2014. nov. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, és ott mit kell kiválasztanom, vagy bejelölnöm, mert próbálkoztam, de a végén nem mentette el.
2014. nov. 10. 14:13
 3/12 Lajos54 ***** válasza:

Lehet, hogy későbbi verzióknál van kisebb eltérés, de:


Kiválasztod a mentés máskéntet, a Photoshop PDF-et, majd azt a helyet, ahova menteni akarod. Ez utóbbit ne felejtsd el, mert lehet, hogy mentette neked is, csak nem ott keresed, ahol van.

Az ablakban a képek minőségénél kiválasztod a jpg-t, majd a csúszkával beállítod a tömörítés mértékét. (maximum: legjobb kép, legnagyobb fájl, minimum legvacakabb kép, legkisebb fájl).

A többi beállítással csak akkor kell foglalkoznod, ha különleges igényeid vannak (jelszóval védett fájl, stb.)

Leokézod, és egy pár pillanat alatt menti is (az előre megadott helyre).

2014. nov. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm Lajos54, de nem jgp-t szeretnék, mert nyomdába küldöm, és pdf kell. A mentés másként után feljön egy újabb ablak, ahol egy csomó opciót kell bejelöldni de bármit írok a végén mindig error a vége. Ahova elmentem, ott valóban van egy kis fájl, 6 kbyte de nem lehet megnyitni, egyébként meg kb 120 MB az eredeti képem
2014. nov. 10. 15:22
 5/12 Lajos54 ***** válasza:
A pdf-en BELÜL a képek jpg-k!
2014. nov. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Lajos54 ***** válasza:

Melyik Photoshop verziót használod?

Mint írtam, a későbbieknél lehetnek eltérések, én (a céges gépemen) a CS 8.0-t használom, azon néztem meg.

2014. nov. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Lajos54 ***** válasza:

Esetleg egy képernyőképet, ha fel tudnál rakni arról a bizonyos ablakról, talán előbbre lennénk.

Lehet, hogy valami olyan beállítást sikerült kreálni, amitől megfekszik a program.

Vagy túl nagy neki a (kép)fájl, vagy a gépnek.

Persze így messziről csak találgatni lehet.

2014. nov. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
cs4-em van.Sajnos ide nem tudok monitorfotót betenni :(
2014. nov. 10. 17:44
 9/12 Lajos54 ***** válasza:
feltöltöd valahova (például kepfeltoltes.hu ) aztán beírod ide a linket.
2014. nov. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Lajos54 ***** válasza:

Nézd csak, mit találtam!

Igaz, angolul beszél, viszont nagyon látványos:

http://www.youtube.com/watch?v=3TtIhR6IF1M

2014. nov. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!