Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Én eddig a windows xp jarbanta...

Én eddig a windows xp jarbantartására a ccleanert használtam, és most ki szeretnék próbálni valami hatékonyabbat de olykor biztonságosat is, a wise disk cleaner és a wise registry cleanert? Mi a véleményetek erről a 2 programról?

Figyelt kérdés
2014. nov. 10. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

wise registry cleaner - nekem ezzel sikerült megölnöm az xp-t, újra kellett telepítenem.


Havonta így tartom karban a rendszert:

Revo uninstaller - felesleges dolgok, progik eltávolítása

ccleaner - felesleges dolgok eltávolítása, registry rendbetétele

restart

töredezettségmentesítés


nekem eddig ez vált be

2014. nov. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


restart után törlöm az utolsó kivételével a rendszervisszaállítási pontokat, majd töredezettségmentesítek a Defraggler progival

2014. nov. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 belapus ***** válasza:

A Ccleaner valóban nem végez olyan "mély" tisztítást, mint más programok.Cserébe viszont sokkal kisebb valószínűséggel töröl egy esetlegesen fontos elemet.

Mindenesetre célszerű beállítani minden rendszerkarbantartóban azt, hogy hozzon létre egy biztonsági mentést, amikor a regisztrációs adatbázist takarítod.Így - egy esetleges hiba után - visszaállíthatóak a változtatások.

Hasonló programok ( ábécé sorrendben, a teljesség igénye nélkül ):

- Advanced System Care,

- CleanGenius,

- Glary Utilities,

- JetClean,

- WinUtilities.

2014. nov. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!