Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Outlook expressznél hogyan...

Vargaté kérdése:

Outlook expressznél hogyan tudom beállítani, hogy a "közös" e-mail címről küldött válaszokat is lássam, ne csak a beérkező leveleket?

Figyelt kérdés
Céges e-mail címre érkezett leveleket megkapom a saját címemre is, viszont a válaszokat már nem látom, ami elég zavaró, hol tudom beállítani, hogy a kolléga válaszáról is kapjak másolatot (anélkül, hogy ő mindig másolatot küldene nekem is)?

#Outlook Express #közös e-mail fiók
2014. nov. 11. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy minden eszközön lásd a saját válaszaidat is, ahhoz legalább IMAP fiókot kell beállítanod. Manapság már minden támogatja, talán még a Freemail is.
2014. nov. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lajos54 ***** válasza:

Viszont, mivel az nem a saját fiókodból küldött válasz, szerintem nem fog menni.

A saját címedre azért kapod meg a céges leveleket, mert egy plusz fiókként be van állítva a levelező programodban, vagy a cégesben van úgy beállítva, hogy küldje el oda is a neked érkezett leveleket. Ellenben az elküldött leveleket (amiket egy másik gépről, másik címről KÜLD a kollégád), nem tudod megnézni a saját címeden.

Hacsak a céges levelezőprogramban (ha alkalmas rá) be nincs állítva, hogy küldje el neked is.

2014. nov. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, hogy úgy. Igen, rá kell szoktatni minden kollégát, hogy minden választ küldjön el a "közös" e-mailcímre másolatként vagy titkos másolatként.
2014. nov. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!