Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elsore bonyolult: tuzfal-rekla...

Terminator888 kérdése:

Elsore bonyolult: tuzfal-reklamblokkolo, offline telepitesu/ elso futtatas (offline szinten), ingyenes, teljes verzios program letoltesere ki tud linket kuldeni?

Figyelt kérdés

Aki jon nekem egy adblockkal kap egy virtualis pofont meg egy leminositest.


Lenyeg ne kelljen aktivalasahoz netkapcsolat, futtataskor meg azt jelezze vissza a reklamok fogadva lettek.


B eset: aki meghekkeli nekem az angol orszagos + szolgaltatos internetet - almodik a nyomor. :D


A gondok listaja megtoltene egy konyvtarat itt a cenzura allamaban.



#tűzfal #ingyen #teljes verzió #offline telepítés és aktiválás
2014. nov. 11. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Az utóbbihoz vásárolj egy olcsó brit VPN-t, aztán kecsókolom.
2014. nov. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Utobbi megoldva, tobbek kozt VPN-nel. Igen, am nem kellett vasarolni, megoldottam ingyen, igaz igy csak ket kanadai szerver van.


A cenzura is megoldva, mostmar van ra 4 mukodokepes modszer, meg az a kb. 80 amiket elotte probaltam es mar tudom nem mukszik.

2014. nov. 20. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!