Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Guitar Rig 5, Guitar Link...

Guitar Rig 5, Guitar Link külső hangkártyával miért recseg?

Figyelt kérdés
Feltettem a Guitar Rig 5-öt, az ASIO-t és a Guitar Link driverét. A Guitar Rig-en belül beállítottam a ki- és bemenetet. Szól is a gitár a programon belül de iszonyatos alapzaj van és recsegés. Mi lehet a probléma, illetve hogyan tudnám orvosolni? Előre is köszönöm.

2014. nov. 12. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Na, egyrészt olyan nincs, hogy "feltettem az ASIO-t" Ha van ASIO-képes driver a guitar linkhez (a honlap szerint van), vagy nincs. A másik lehetősg az, hogy felraktad az Asio4All-t, ami a legrosszabb döntés, ha van gyári ASIO driver. Aztán a recsegés akkor szokott lenni, ha túl alacsony a latencyd a proci erejéhez képest. A Guitar Rig alacsony latencyn, főleg hq módban nagyon sok procit meg tud enni, nekem kellett vennem egy 4770k procis gépet, hogy megbízhatóan, reccsenés nélkül bírja élőben a RayDat kártyámmal, szóval ne csüggedj! Vagy rakd feljebb a latencyt, vagy vegyél te is erőművet. Az alapzaj meg általában azért van, mert zajos a bejövő jel, amire a torzító rátesz egy lapáttal.
2014. nov. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!