Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miert nem tudok feltelepiteni...

Attila45kagya kérdése:

Miert nem tudok feltelepiteni egy utorrent-et az ujonnan windows-olt gepemre?

Figyelt kérdés
Feltettem egy windows 7 sp1-et magyarul,de azota nem engedi hogy telepitsek utorrent-et.Avast van rajta amit mar ki is kapcsoltam de igy sem engedi befejezni a telepitest.Szuksegem lenne pedig egy utorrent 2.2.1-re.Barhonnan toltom le akkor sem tudom telepiteni.
2014. nov. 12. 17:52
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Hibaüzenet vagy valami? Részletezhetnéd kicsit....


Amúgy nekem is Windows 7 SP1 64-bitem van, és simán megy rajta az utorrent 2.2.1

2014. nov. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 monkli válasza:

"Szintén zenész" A Magyar uTorrent oldalon írják, hogy ha femerül ez a probléma, akkor az egyetlen gyógyír, használni a portable verziót. Az utorrenthu-n fent van a 2.2.1 portable.

Nekem ez már működik.

2015. febr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

Az utorrent.com fórumán olvastam, hogy ennek a verziónak lejárt a támogatása, ezért nem tudod online telepítővel feltelepíteni. Mostanában én se tudom más gépére felrakni.

Vagy használj újabbat, vagy ott a portable, amit az előző javasolt.

2015. febr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!