Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FPS növelés ként, füstös és...

FPS növelés ként, füstös és ködöt hogy kell kiszedni a multiból?

Figyelt kérdés

gondolom hogy a config_mp.cfg fájlba kell beirni valamit. de nem tudom hogy mit.

sajnos csak 60-70 fps-em van és mikor robban a granyó körülöttem akkor lejjebb esik 45 körülire és ha akkor lövök 1et akkor azt a shot-ot nem adja be, hiába lövöm fejbe azt sem.


tudna valaki segiteni ?


2010. jan. 28. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha rádrobban a gránát nem lősz :) Az se nem fps, se nem füst miatt lehet, hanem azért mert élőben is úgy lenne :)

Egyébként a füst, köd és egyéb, a látást akadályozó képi elem kikapcsolása gyakorlatilag cheatnek számít.

2010. jan. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem akarok a falon keresztül látni vagy hasonlók, de elég sokszor előfordul naponta hogy sok shot-ot nem ad be mert a füst nem engedi át a golyót
2010. jan. 28. 12:36
 3/4 anonim ***** válasza:

nem az tényleg csalás lenne

gondolj bele hogy a többiek semmit se látnak a füsttől

te meg mindent tisztán látsz

2010. jan. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és ha csak a ködöt vagy a port kivételt segitenétek kiszedni ? már az is nagy segitség lenne. mert van pár pálya ahol a portól nem látok szinte semmit és ha valaki rám céloz a pálya másik végéből akkor esélyem sincs lelőni mert a shotom elakad a porban és csak én kapom be a lövést
2010. jan. 28. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!