Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Programok és játékok áthelyezé...

Programok és játékok áthelyezése másik partícióra, hogy 2 op. Rendszer alól is elérhetőek legyenek, hogyan?

Figyelt kérdés

Eddig win7-et használtam, így C-re raktam minden progit és játékot + volt egy D meghajtóm a fájloknak, dokumentumoknak, stb. Most felraktam egy új E meghajtóra a Win8-at és szeretném a D-re átmozgatni a "Program Files" mappát, hogy akármelyik op. rendszerbe lépek, tudjam futtatni azokat. Ezt hogyan lehetséges, hogy biztonságosan, a fájlok ne sérüljenek? Valamint úgy kéne, hogy a játékállások (FIFA14, GTAIV) megmaradjanak, magyarul mintha mi se történt volna Win8 alól is tudjak játszani és a programokat az eddigi beállítások szerint használni?


Remélem érthető voltam :D


Köszönöm a segítséget!



2014. nov. 12. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ehhez a Registry bejegyzéseket is modosítani kéne.
2014. nov. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Keresek angol oldalakon is ehhez leírásokat, ha valaki csak egy oldalt tudna linkelni ami elég megbízható forrásból származik, azt is megköszönném :)


De természetesem egy részletes lépésenkénti leírásnak örülnék a legjobban :P

2014. nov. 12. 19:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez lehetetlen. A registry is folyamatosan módosul és mivel 2 rendszer lenne a gépeden, értelemszerűen 2 registry is lenne. Amikor telepítesz egy progit millió helyre beírja magát a registry-be. Talán vannak rá programok, hogy egyik registry-ből átvinni a másikba, de tökéletes megoldás szerintem nem létezik. Egyszer azon kapod magad, hogy a játék összeomlik.


Vannak olyan játékok, melyek a Dokumentumok\*Játékneve* mappába menti az állást, esetleg saves, vagy save mappába. Azt kimásolva átviheted szerintem. De minden alkalommal ezt meg kell tenni, ha átmész a másik rendszerbe.


Vagy mindkét rendszerben beállítod, hogy a mentés csak egy helyre menjen. Talán akkor menni fog. De a telepítést tuti meg kell csinálnod mindkét rendszeren, szabályosan, ha azt akarod, hogy működjön is.

2014. nov. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!