Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismertek ehhez hasonló programot?

Ismertek ehhez hasonló programot?

Figyelt kérdés
Egy olyan programot keresnék, ami alkalmas általános adatfeldolgozásra. Nem egy konkrét dolgot céloz meg, mint pl. az excel, vagy egy sok képet egyszerre átméretező program, hanem csak az alap funkciókat biztosítja, utána már csak nekem kell összelegózni, hogy mit és hogyan. Amolyan előre elkészített programozási környezet, ahol nem kell mindig ugyan azokat az alap dolgokat megírni, hanem csak a feldolgozás részt scriptelni. Ismertek valami ehhez hasonlót? Azt se tudom, hogyan kereshetnék ilyesmit a google-val, mert általában csak az office-féle programcsaládokat adja ki.
2014. nov. 13. 12:42
 1/1 Tengor ***** válasza:

Szerintem ez egy scriptnyelv interpretere lesz. Egy halom alap funkciót tartalmaz, és neked kell lescriptelni, leprogramozni, hogy mit csináljon. A Python erre pl tök jó nyelv. Esetleg linux alatt a bash scriptek is játszhatnak.

Esetleg még szóba jöhetnek makrózó programok, amikkel "felveszed", hogy mit csináljon és azt végrehajtja többször, vagy bizonyos gombnyomásra, ilyesmi.

2014. nov. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!