Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen kasszarendszert,...

Milyen kasszarendszert, illetve pénztárgép programot tudtunk ajánlani fodrász számára?

Figyelt kérdés

Olyan programot keresek amit számítógépre kell feltelepíteni, és a rendszerébe el lehet menteni az eladó termékeket é, ha valaki vásárol akkor ott meg tudom keresni és látom az árát is, valamint ha többet akar venni, akkor a végösszeget is kiírja.. De ezen felül fontos, hogy a vendégek nevét el tudjam menteni, és festés esetén a festék kódját is, és a következő alkalomkor név alapján elő tudjam keresni. Illetve ha beütök egy szolgáltatást, akkor annak az árát is adja ki, így számolva az az napi bevételeket, hogy nap végén összesíteni tudjak.. Tudom, hogy így bonyolultnak hangzik, de tudom hogy van ilyen program, hiszen már több nagyobb szépségszalonban láttam. Aki tud valamit is segíteni, hogy milyen irányba induljak el keresni, kérem írjon!


Köszönöm!



#pénztárgép #kasszarendszer
2014. nov. 13. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.


Pl. itt van egy:


[link]

2014. nov. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!