Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok olyan jó módokat a...

Tóth Renátó kérdése:

Tudtok olyan jó módokat a World of Tanks-hez amivel egy kicsivel előréb tudok kerülni az ellenfeleimhez?

Figyelt kérdés
És nem hac-re gondoltam,csak az idegesít,hogy úgy lőnek ki,hogy sehol senki és nem önjáró.

#World of Tanks #worldoftanksmods #WOTmods
2014. nov. 14. 08:30
 1/6 Papeye válasza:

[link]

Itt találhatsz jókat! Van mindenféle!

... ja és természetesen ezek legálisak!

2014. nov. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezt nár néztem. Olyanra gondoltam,hogy pl.: esély,melyiket tudom megsebezni,melyik tud kilőni,becéloztak-e stb.

De köszönöm.

2014. nov. 14. 08:42
 3/6 Papeye válasza:

Ezeket a legénység képességeivel tudod kifejleszteni. Pl a hatodik érzék, hogy már észrevettek, stb...


Az, hogy melyik tankot tudod belőni, az csak rutin alapján megy. Ilyesmire tuti nincs mod.

2014. nov. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vida Sándor ***** válasza:

[link]

Ez jelzi a tankok gyenge pontjait.

Vegyél töltés gyorsítót. Szemtől szemben előny, ha előbb töltesz be.

Vegyél álcahálót, és periszkópot. Van olyan mod , ami automatice felteszi az éppen csatába induló tankra. Mozdulatlanul nem árt, ha messzebb látsz, mint az ellenfél.

Álca mod: mutatja, milyen messze álj a bokortól, hogy ne vegyenek észre.

30x zoom, pontosabb célzás, és magasabb nézet, fentről láthatod, hogy a szikla mögött álló tank éppen rád figyel, vagy sem.

Parancsnoknak 6. érzék.

ezeket ajánlanám.

2014. nov. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tanuld meg a játék alapjait és akkor nem lőnek ki a "láthatatlan" tankok.
2014. nov. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösaz Vida.
2014. nov. 26. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!