Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tölt fel a utorrente...

Miért nem tölt fel a utorrentem? Szeretnék vissza seed-elni, de a program nem csinál semmit. D: 0, 0 kB/s T: 4,5 kB U: 0, 0 kB/s T: 3,6 kB A le- és feltöltés Unlimitedre van állítva.

Figyelt kérdés
2014. nov. 14. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert most éppen nincs aki le akarja tölteni azt a fájlt.
2014. nov. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Napok óta nem tölt fel semmit, pedig elég népszerű sorozatokat akarnék seedelni. Ezért nem értem.
2014. nov. 14. 11:14
 3/11 anonim ***** válasza:
nCore?
2014. nov. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha napok óta úgy van, akkor teljesítetted a seedkötelezettségedet (48 óra- gondolom nCore-ról van szó). Felül az aktivitás gombnál meg tudod nézni. Piros színnel van kiemelve, amit még seedelni kell, az is ki van írva, hogy még mennyi ideig.
2014. nov. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, Ncore. Megnéztem az Aktivitást, és 9-9 seed köteles torrentem van. 21 óra van hátra még. uTorrent 3.4.2 van fent. Azt írja a tálcán jobb lent lévő ikonjánál, hogy: 1 (1) downloading 122 (122) seeding. De mégse tölt fel semmit.
2014. nov. 14. 11:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor egy ember tölt le, 122 meg fel, a többiektől szedi össze az anyagot. Nincs itt semmi gubanc. Maradj még annyi ideig seed-készenlétben amennyit ír, és rendben vagy.
2014. nov. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De így gondolom nem csökken a seed köteles időm, ha senki nem tölt le tőlem, hiába van bekapcsolva a program. Bocs, abszolút béna vagyok ezekhez. :)
2014. nov. 14. 11:55
 8/11 anonim ***** válasza:

De csökken a seed idő, mivel a program fut és seed állapotban van. Értelmezd a szabályt: 1.0 arányig való feltöltés az elvárt vagy összesen 48 órányi seed időt. Az egyik adatmennyiség, a másik csak eltelt idő, amit akkor is teljesítesz ha nem töltesz fel adatot.


A másik része pedig világos: 122 ember tölt fel 1 embernek adatot, és azt sem biztos hogy az az 1 ember letöltő-e. Ebben az esetben 123 ember tölt fel és 0 le. Te majd csak akkor tudsz adatot feltölteni ha egy valódi letöltő csatlakozik és nem a másik 123 emberhez fog.


Kicsit számszerűsítve: ha 2 feltöltő van és 1 letöltő akkor 50% az esélye hogy tőled is fog adatot letölteni valaki. Ha 122 feltöltő jut 1 emberre, akkor 0,8% az esélye, ezt hívják túlseedelt torrentnek.

2014. nov. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm! Ma is okosabb lettem. :)
2014. nov. 14. 12:05
 10/11 anonim ***** válasza:

Majd belejössz. :D

De, csökken az időd, akkor is ha senki nem tölt le tőled. Annyi a lényeg, hogy legyél aktív feltöltés-kész állapotban 48 óráig, mert most lehet hogy épp nem tölt le senki, de mondjuk szombat délután, amikor nincs se munka se suli és ráérnek az emberek letöltögetni, akkor legyen akitől le tudnak tölteni. Szóval nem az a lényeg, hogy ténylegesen mennyit töltöttél fel (az előbbi példánál a maradék 122 embertől szedte össze amit akart, ettől egy kicsit, attól egy kicsit), hanem hogy egy hónapban torrentenként meg legyen a 48 óra "készenlét" (seed).

2014. nov. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!