Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítség!? Újratelepítettem a...

Segítség!? Újratelepítettem a gépemet, viszont amikor szerettem volna telepíteni rá a videóvezérlőt nem ismerte fel a videokártyát és a képernyő is "kiment".

Figyelt kérdés
Vagyis,bekapcsol viszont ahogy kimutatja milyen típusú a képernyő,alvómódba kapcsol be.Mit tudjak csinálni???

2014. nov. 14. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szedj le hozzá egy másik drivert.
2014. nov. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem a driverrel van a baj....(ezt meg onnan tudom hogy eddig is az volt rajta).Itt az a baj,hogy nem ismeri fel a gépem a videokártyát és emiatt fekete a képernyőm.....és nem tudom,hogy mit tudjak csinálni annak érdekében hogy a képernyő "rendesen" bekapcsoljon és tudjam rá telepíteni a videovezérlőt.
2014. nov. 14. 13:50
 3/13 anonim ***** válasza:
milyen op rendszer milyen alaplap milyen videokártya?
2014. nov. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Verzió.:-professional

-sp3


Rendszer.:Windows típus .:Windows SE7EN Lite 2011

Típus.:Intel(R)

Processzor.:Celenor(R) 2.66 GHz

Alaplap.:Fujitsu Siemens

-ennél többet nem tudok mondani mivel nem ismerem annyira

-(de annyit tudok mondani még hogy a videokártya integrált)

2014. nov. 14. 14:32
 5/13 coopper ***** válasza:

Szia.


Csökkentett üzemmód (bekapcsoláskor F8 billentyűt nyomogasd, amig meg nem jelenik a menü : [link] )


Aztán pediglen nézd meg a hardverazonositóját a videókkártyának és az alapján próbálj drivert keresni :


Ez tuti módszer, de sajnos nem olyan egyszerű ez sem, a sok "driver update" - általában virusos - programok miatt amit az ilyen driveres honlapok megpróbálnak rád erőltetni, illetve ez is mint minden más nagy "üzlet" és nagyon sok a fizetős honlap.


Itt a módszer : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..


Sok sikert.

Üdv.

2014. nov. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,hogy leírtad ezt de nekem nem a driverel van a probléma :(
2014. nov. 14. 14:46
 7/13 A kérdező kommentje:
Na most elindult a képernyőm,viszont nem ismeri fel a videokártyát.....:(
2014. nov. 14. 14:51
 8/13 coopper ***** válasza:

Szia.


Akkor nekifutok mégegyszer, hátha :


Az ilyen jelegű problémák szerintem két dologból adódhatnak (fekete képernyő) :


1. Megfelelő a driver, de "túl van" húzva. Tehát nagyobb felbontás van beállitva mint amit a monitor elbir (ilyenkor a monitoron "out of range" kifejezés olvasható).


2. Nem megfelelő driver lett ráerőltetve a videókártáyra (persze, hogy nem tudja meghajtani - bár ezt nem nagyon lehet megoldani mivel a telepitőprogramok erre a hibára fel vannak készitve, de sok mindent láttam már).


Ha a driver nem ismeri fel a videókártyát, akkor az általában azt jelenti, hogy nem megfelelő a driver a videókártyához. Lehet csak anyi az egész, hogy 32 bites rendszerre, szeretnél 64 bitest drivert felrakni, vagy a másik eset amikor teljesen más drivert próbálsz telepiteni.


Továbbra is javaslom a hardverazonositós driverkeresést.


Sok sikert.

Üdv.

2014. nov. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm újbóli válaszod de sajnos még mindig nem érted miről beszélek. :(:(:(:(:(

És azt hogy nem ismeri fel a videokártyát arra értettem,hogy az eszközkezelőben nem jeleníti meg (vagyis nem ismeri fel azt).

2014. nov. 14. 16:41
 10/13 A kérdező kommentje:
Amúgy meg telepítettem rá driver keresőt.... és már azt is mondtam hogy nem a driverrel van a gond :/
2014. nov. 14. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!