Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem jó a skype?

Miért nem jó a skype?

Figyelt kérdés

Ma vagy tegnap jött elő a dolog.


Amikor legelőször bekapcsoltam a gépet, szépen bejött,nem volt probléma.

De kiléptem, be is zártam a skype-t,mert mentem el a géptől és nem 10 percre, hanem többre.


Majd:

megnyitnám újra. megnyílik, bejelentkezik magától.

Behozza a hülye főoldalt és itt lesz szar.

Megfagy, prociból megeszik 50%-t és semmire se reagál.

Beikszelem, bezáródik, az asztalon lévő kis ikon eltűnik, ha ráviszem az egeret.


Gép kikapcsolás megvolt, skype újratelepítés megvolt.

Skype újratelepítve, egy ideig jó,aztán főoldalra megyek és mit ad a sors? Ugyanaz, mint telepítés előtt.


Akkor ezek szerint elbúcsúzhatok a skype-tól, akikkel meg csak skype-n tudtam kommunikálni, azoktól is.


2014. nov. 14. 16:24
 1/4 anonim válasza:
Regisztráljál be, vagy az is lehet a probléma hogy valami nem a legújabb a program. töltsd le innen szoftverbázis . hu
2014. nov. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Legújabb lett letöltve, de az se számít.

Megnyitáskor meg egyből belép a fiókba.

2014. nov. 14. 16:33
 3/4 WolfBloodGirl válasza:
Nekem is hasonló a problémám. Bekapcsoltam a gépet, pár másodpercig jó volt aztán lefagyott és azóta azt írja hogy "nem válaszol". Már letöröltem, újra feltettem, a shared.xml fájlos törlést is próbáltam de mindig visszakerült a törölt fájl és azóta sem jó a skype.
2014. nov. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most jó, legalábbis pár órája...

Amikor be akar jelentkezni, akkor valahogy azt leállítottam és beléptem a skype-s jelszavammal, nem pedig az msn-es jelszóval.

(Ugye nekem már össze van vonva az msn és skype)

2014. nov. 14. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!