Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ubuntun megcsinálható az...

Ubuntun megcsinálható az valahogyan valamilyen trükkel?

Figyelt kérdés

Maxthon böngészőt használok mert ezerszer gyorsabb mint a firefox de sajnos nincs benne olyan funkció amivel privátként tudnám indítani a böngészőt és olyan funkció sincs benne ami automatikusan törölné az előzményeket amikor kilépnék a böngészőből.


Hogyan lehetne privátként indítani vagy elérni azt,hogy törölje magától az előzményeket kilépéskor.


Arra gondoltam,hogy írni egy kis fájlt ami bezárás előtt lefuttatná azt a billentyűkombinációt(legyen ez most x) automatikusan amivel ez törlődne.


De az volna a legjobb ha privátként tudnám indítani.


2014. nov. 15. 03:49
 1/2 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy így kell-e, de régen voltam maxthonom és nem rémlik, hogy nem lehetett volna vmi egyszerű módszerrel előhívni a privát böngészést. itt a link:

[link]

2014. nov. 15. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elég rosz megoldás,Sőt szerintem a legroszabb de ha más nincs akkor ez.

Írsz egy scriptet ami ha rákattintasz elindítja a matrox ot. Berzárás után letörli és ujratelepíti az egész programot.

2014. nov. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!