Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy írjak fel két dvd formátu...

Hogy írjak fel két dvd formátumú filmet egy dvdre?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 17:50
 1/7 anonim válasza:

Tudom hogy ronda és gonosz dolog vissza kérdezni egy kérdésre, de a kérdésed az hogy magát a folyamatot hogy vidd véghez, vagy az hogy milyen programot használj és hogy, hogy intézd el azt hogy két film rá férjen egy lemezre?

Mégegyszer sajnálom, ha megbántottalak a kérdésemmel.

2010. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az van hogy a dvd csak a dvd formástumot visz, tehát avi nuku, és az még megy hogy WinAvival átkonvertálom, neroval kiirom. Egyet kiirok viszi megy, de én kettőt akarok igy kiirni, hogy két film legyen egy dvdn, aikor neroval irnám ki cirkuszol.
2010. jan. 28. 19:35
 3/7 anonim ***** válasza:
A CDburnerXP íróprogi beállítható,hogy a lemezt írás után nyitva hagyja,így írhatsz rá még mást is. Feltéve,ha maradt elég hely.Nero start smartal sajnos nem megoldható.
2010. jan. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem értettél meg, a gond az hogy én dvd formátumban akarom irni, és azt valahogy nem lehet, nyitva hagyni a lemezt lehet neroban is tudtom szerint. Valami ötlet? a lejátszóm nem divx es.
2010. jan. 31. 00:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Csinálj több menetes lemezt.De az remélem világos,hogy egy 4,37gb szabad hellyel rendelkező DVD-re nem akarsz 8gb-ot ráírni.
2010. jan. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na várjunk...azt írod "WinAvi-val átkonvertálom"!

Akkor 1 avi-t konvertálsz 1 dvd-vé nemdebár? Jó lenne, ha egyértelmű lenne a kérdésed! Azt szeretnéd 2 avi legyen egy dvd-n konvertálva? Ha avikból készítesz dvd-t, megoldható a kívánságod. DvdFlick vagy ConvertXtoDvd. Simán hozzá adod az első után a második avi-dat és úgy indítod a konvertálást dvd-vé. Be lehet állítani kisebb menüt is, hogy választhass az indításnál melyik film induljon. A minőségre ügyelj, mert kijelzik a programok, mennyire lesz még minőségi a konvertálás! Flick-nél átmegy pirosba, ConvertX-nél pedig kiírja "rossz"! Nem lehet mindig 2avi-t "egybekonvertálni"...pl, ha az egyik mondjuk 1,4GB-os...

2010. jan. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán a WinAvi-val is megy...zöld+ jelre kattintva beolvasod a másik avi-dat?
2010. jan. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!