Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van a League of Legends nevű...

Mataluk21 kérdése:

Van a League of Legends nevű játék. Ha normal 5 vs 5-öt játszok akkor mindig nagyon feszült és ideges vagyok. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne itt a probléma , hogy félek ,hogy vesztünk és mondják rám , hogy noob vagyok és rosszabb esetbe reportolnak. Bot-ok elleni meccsektől nem félek , mert tudom , hogy úgyyis nyerünk , és már rutinból megy a dolog. De normált idegesen koncentrálva , félően játszok.

Egyik barátom ő mondta , hogy csak rutinból nyomjam. Mivel kis szinten állandóan normal-ba minden nagyobb szintű emberke le noob-ozott és reportolt. És én pont ekkor kezdtem el félni , hogy úristen milesz most velem ? Kitiltanak a szerverről? És akkor kezdtem el csak botosakat menni és nem normal-t. És azóta félek tőlük és nem tudom lekűzdeni a félelmemet. Próbáltam már zenehallgatás közben játszani , úgyse ment. Kikapcsoltam a hangokat , és csak hátradőltem és játszottam. Úgyse ment. Mindig koncentrálni akarok valamiért és nem rutinból játszani. Az agyam nem akarja.


2014. nov. 16. 00:51
 1/1 anonim válasza:
Szia , sokkan vannak igy , elsősorban teheted azt hogy a match elején mindenkit leignorálsz ,és úgy nem látod mit irkálnak , a zenét énis javaslom az ignoral együtt persze , próbálj meg arra gondolni , hogy a normal lose nem számítt sehova , a normal csak arra van hogy gyakorolj rankedre , hogy tanulj , hogy tapasztalatot gyűjts, és az a losnál is szerzel , szóval örülj hogy ha vesztetsz nem essel lejebb a ligában vagy veszitel pontokat , a normal tényleg csak szórakozásra van :)
2014. nov. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!