Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windowsról osX-re váltok, mi...

Windowsról osX-re váltok, mi fog hiányozni a Windowsból?

Figyelt kérdés
2014. nov. 16. 15:24
 1/6 Reiber Péter ***** válasza:

Az egész, mert az osX az nem egy windows rendszer, kb nem is hasonlít.


Hogy neked mi lesz ami kellene, de más, vagy nincs, azt csak te tudod, attol függ mit csinálsz a gépeden általában.

2014. nov. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
A lefagyások, a "kék halál", a vírusok...mind-mind fájdalmas veszteség.
2014. nov. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Én is ettől tartottam, de semmi. Minden programnak van osx megfelelője, van virtuális windows, ha nagyon muszáj. Én a mai napig nem értem minek volt windowsom egyáltalán
2014. nov. 17. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Winsky válasza:
a játékok
2014. nov. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én munkámhoz szükséges Windowsos szoftverek 90%-ának nincs megfelelője Macen.
2014. nov. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kicsit reflektálnék az előbb elhangzottakra.


- Az osX egy kiszuperált FreeBSD linux operációs rendszer közös alapjaira épült, amit kifejezetten a mac gépekre fejlesztettek tovább, zárt rendszer akár a windows.


-Ma már a vírusokat inkább felváltotta a trójai, féreg és más interneten terjedő kártevő, ebben a tekintetben az osX is megfertőződhet (bár kevésbé célpont).


-Az alkalmazások egy jelentős része ami windows-on elérhető, ma már elérhető itt is.


-Ha a szórakozás oldalát nézzük, pl játékok, akkor itt sok minden hiányozni fog, az osX nem gamereknek való.


-A programok nem fagynak le? De igen le tudnak fagyni, sőt az egész operációs rendszered is le tud fagyni.


-Azért kezünket a szívünkre, nem vagyok egy windows fan, de nekem utoljára 1 éve fagyott le a gépem. Szóval a géplefagyás meg kék halál nem egy túlságosan központi téma, hogy ez alapján hasonlítsuk öszze a két rendszert.

2014. nov. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!