Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megvettem a Mortal Kombat...

Megvettem a Mortal Kombat komplete editiont steaman de mért nem indul?

Figyelt kérdés
Mikor feltelepítettem utánna ment faszán,de mostmeg pár napja nem indul...Hiába indítom nem csinál semmit,szerintetek mi lehet a hiba?
2014. nov. 16. 19:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Gépen win 8.1van
2014. nov. 16. 19:33
 2/6 CspCsj ***** válasza:

Steam kliensben jobbgomb a játékon a játéklistában > Tulajdonságok > Helyi Fájlok > Játékfájlok épségének ellenőrzése


Ha ez nem segít, akkor a telepített játék mappájában keress LOG kiterjesztésű fájlokat. Ezek a játék indításáról, futásáról tartalmaznak szöveges üzeneteket. Talán lesz bennük valami amin el lehet indulni.


A hivatalos Steam tanácsok (angolul):

[link]


Alapértelmezésben ide rakja a Steam a játékokat:

64 bites rendszernél: c:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\

vagy 32 bitesnél: c:\Program Files\Steam\SteamApps\common\

2014. nov. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem jó így sem :(

nekem is ezt csinálja mint ennek a videónak a feltöltőjének:

http://www.youtube.com/watch?v=ahbUvhlMUrI

2014. nov. 17. 11:15
 4/6 A kérdező kommentje:
csak nekem Ati videó kártyám van és nem tudom így elindítani ahogy ő mert nekem nem ezt hozza ba ha jobb egérgombal kattintok
2014. nov. 17. 11:16
 5/6 CspCsj ***** válasza:

A linkelt video leírásában is írnak módszert:

Start menü > Keresőmezőbe: %appdata% és Enter > MKK mappába lépni > dxdiag fájl megnyitása szerkesztésre > Configured értékét False-ról True-ra átírni és elmenteni.

Próbálhatod a játékot.

2014. nov. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Van még egy megoldás,ez egy kicsit rossz mert újra kell állítani a videóbeállításokat de megéri.

1.Menj a futtatásra (Windows gomb+R) ide beírod hogy %appdata%

2.Kikeresed a MKKE nevű mappát,majd kitörlöd a tartalmát

3.Indítod a játékot(a mentések megmaradnak,csak a videóbeállításokat kell újrabeállítani).

2014. dec. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!