Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik böngésző használ a...

Gyurixxx kérdése:

Melyik böngésző használ a legkevesebb RAM-ot laponként. Pl. megoldható vele 20 lap megnyitása 500MB RAM-mal. Létezik ilyen böngésző?

Figyelt kérdés

2014. nov. 16. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg Chromiummal :) nálam egész kevés memóriát eszik [link]
2014. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CspCsj ***** válasza:

Minden weboldal eltérő memóriamennyiséget foglal (pl. Facebook többet, Gyakorikerdesek.hu kevesebbet)


Összesen van ~500MB a gépben, vagy ennyi a szabad memória, miután betöltődött a rendszer?

Első esetben mindenképpen bővítsd, mert 1-2ezer forintot megér a duplázás hosszabb távon.


Használsz-e kiegészítőket/bővítményeket, mert azok is megdobják a memóriahasználatot? (pl. Adblock +70MB)


Firefox-ot használok, de azzal 6-700MB-ot hamar el lehet érni. Szerintem a Chrome sem kevesebb, sőt...

Induláskor az InternetExplorer fele annyi memóriát szokott foglalni (FF és Chrome 200MB körül, IE 100MB alatt), de alig használom, nem tudom ennyi oldalnál hogyan reagál.


Ha az IE11 nem válna be, a Maxthont mondták páran takarékosnak, egy próbát megérhet. Operát régen használtam, talán még az se vészes.


Megpróbálhatod a böngészők régi verzióit is, ezek ugye jóval kevesebb memóriával beérik, de nem minden eleme jelenik meg az oldalnak, vagy pár elem hibásan.

2014. nov. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!