Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows7,2 perc fekete képerny...

Windows7,2 perc fekete képernyő kurzorral a "Windows indítása" felirat után. Bármi ötlet?

Figyelt kérdés

64 bites oprendszerem van, futtattam anti Malware programokat, majdnem mindent kiszedtem az indítópultból, szóval nem indulnak felesleges programok, Bitdefender Total Security-t használok.


A fő probléma az, hogy beindítom a gépet, látom az alaplap és a bios adatait, majd "A Windows indítása" képernyőt, és utána fekete lesz a kép, van kurzorom, ami mozog is rendesen, aztán 1-2 perc várakozás után megjelenik a bejelenkezési képernyő és onnantól úgy megy a gép, mintha semmi baja nem lenne. Teljes újratelepítés nélkül hogyan oldhatnám ezt meg? A Google-t átkutattam párszor, de nem segített... A Registry-ben minden rendben volt, aminek rendben kellett lennie.



2014. nov. 16. 22:30
 1/8 CspCsj ***** válasza:

Rendszertelepítés óta ilyen, vagy csak pár napja csinálja?

Nem lett akkor telepítve valami?


HDD olvasás/írás jelző led villog ilyenkor?


Elsőnek Rendszervisszaállítást próbálnék a megjelenés előtti dátumra.

2014. nov. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor valamire vár ?
2014. nov. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából elég régóta ilyen, csak eddig nem zavart, de mostmár egyre hosszabb ideig csinálja.
2014. nov. 17. 06:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Win frissítések be vannak kapcsolva ?

Virtuális meghajtóba nincs véletlen csatlakoztatva virtuális lemez?

2014. nov. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 CspCsj ***** válasza:

Az Indítópultba egyébként nem sok minden írja be magát.

Start Menü > Keresőmezőbe: msconfig > Automatikus indítás fülön talán hosszabb a lista.


Nem írtad, hogy a feketeség alatt a merevlemez-aktivitást jelző lámpa/LED villog-e? Vagy nincsen ilyen?


Ha nagyon villog ilyenkor, akkor pl. SmartDefrag töredezettségmentesítőnek a Boot gyorsítás/optimalizálás részét érdemes bekapcsolni. (elég csak a következő újraindításra korlátozni, vagy ha lefutott akkor akár törölni a programot)

2014. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs virtuális meghajtó, nem villog a merevlemez lámpa, nincsenek win frissítések, az indítópult tisztításához ccleanert használtam. Megpróbálom ezt a programot, amit adtál utolsó, köszönöm az eddigi válaszokat mindenkinek.
2014. nov. 17. 23:24
 7/8 Virág Jenő válasza:
100%
Biddefender telepítése óta nállam is ez a gond. Szóval arra gyanakszom...
2015. márc. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mint kiderült, tényleg az okozta. Ajánlom az AVG-t helyette.
2015. márc. 15. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!