Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kellene egykis segítség?

Kellene egykis segítség?

Figyelt kérdés
Nem találok a gépemre hangkártya drivert. Nem tudom a pontos típusát csak annyit tudok, hogy a hangkártya soundmax az alaplap asus és integrált hangkártya.
2014. nov. 17. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Töltsd le a driver boostert az megkeresi a drivert letölti telepíti!


[link]

2014. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ez ingyenes? csak mert valami hasonló keresgélő programot még nagyon régen ajánloattak mikor p 2-es gépeket pakolgastam újra de azok sajnos fizetősek voltak
2014. nov. 17. 17:37
 3/7 anonim ***** válasza:
mint társai ezis fizetős célszerű serialt keresned hozzá
2014. nov. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a része ami neki kell ingyenes!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. nov. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Linkre katt utáa a zöld mezöre Download majd bejön egy márik oldal megint a zöldre majd vársz kiadja a letöltés file-t magától. Letölt telepít, indít megkeresi a telepíteni valót és nyomj neki javítást,vag nam tudom mit ír ki látni fogod, nem kell semmi serial meg kulcs sem. elvégzi a dolgát utána meg uninstall mert már nem kell!
2014. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. nov. 17. 17:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs az írás hibáért valami van a billentyűzette,l.
2014. nov. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!