Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 újratelepítés után...

Windows 7 újratelepítés után az előző Windows 7 által biztonsági mentésként készített fájlokhoz nem tudok hozzáférni, miért?

Figyelt kérdés

Az előző változattal fájlokat mentettem ki merevlemezre és nem tudok hozzájuk férni, azaz mappába történő belépés megy, de se fájlmásolás, se megnyitás se módosítás nem megy.

Direkt beállítottam még akkor mikor a másolás történt, hogy mindenki hozzáférjen, tehát bárki tehessen bármit, és ezt az összes fájlra, mappára és alkönyvtárra alkalmazta is.

Semmiféle NTFS titkosítást vagy tömörítést nem alkalmaztam. Az új Windows 7 esetén nem tudok semmilyen jogot módosítani, mindig közli, hogy hiba. Rendszergazdaként próbálom, de hiába...



2014. nov. 18. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel készítetted a biztonsági mentést? Én Acronis-t használok és sosem volt ilyen gondom vele.
2014. nov. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Intézőből másoltam, vagy a CwRsync programmal is szinkronizáltam.
2014. nov. 18. 10:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.


Fájlkezelőből kattints a mappára jobb egérgombbal, ott a tulajdonságok -> biztonság -> speciális -> és itt keressél olyat hogy "tulajdonos csere, vagy saját tulajdonba vétel, vagy valami hasonló... meg pipa arra hogy "az almappákban is". Ha nem futott hibára akkor meg újra ki kell osztani a jogosultságot is a "mindenki" -nek.

Asszem.. :)

2014. nov. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!