Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skype webcam hack?

Skype webcam hack?

Figyelt kérdés
Valaki tudna nekem küldeni egy linket valami olyan működő programa, amivel Skype ismerősöm webkameráját látná, vagy ha vele beszélek és neki ki van kapcsolva a webkamerája, én lássam. Nagyon kérlek segítsetek, előre is kösz.

2014. nov. 18. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt ugye vágod, hogy ez bűncselekmény lenne, és feljelenthet, személyi jogok, és magánlakk sértésért.

Nem vicc.

2014. nov. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bizony, ezert borton jar.
2014. nov. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért lenne jó dolog másoknak kárt okozni. Neked se lenne kellemes, főleg akkor, ha nem akarnád. És igen, ezért börtön járna! Szerintem érdemes hack-et úgyse találnál, max valami kémprogramot, amit átküldesz Skype-n és loggerezi a dolgokat... de ebbe ne menjünk bele! És igen, ez bűncselekménynek számít!
2014. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!