Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GIMP szerkesztővel össze...

GIMP szerkesztővel össze tudok szerkeszteni 2képet 1képpé észrevétlenül?

Figyelt kérdés
Van egy kép rólam, amibe bele kellene illeszteni elém egy tárgyat. Nem nagy tárgy, nem takarná ki a testem. Vajon meg tudom csinálni, ha holnap szerzek egy GIMP programot hozzá?

2014. nov. 18. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. Még egyszerűbb programokkal is, pl. Photo Filtre.
2014. nov. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, csak úgy kellene kidolgozni hogy úgy látszódjon mintha a kezemben fogják azt a tárgyat! élethű lenne? :)
2014. nov. 18. 22:02
 3/7 A kérdező kommentje:
"kezemben fognám"
2014. nov. 18. 22:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha élethű képet akarsz, azzal sokat kell pepecselni, arra jobb a GIMP, elég nagytudású program.

Megpróbálhatod online képszerkesztővel is megcsinálni, ez pl. hasonlít a Photoshophoz, de könnyebb kezelni:


[link]

2014. nov. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

-én előre szólok,hogy egy képszerkesztésben kezdő ember ,a gimptől,véresre kaparja magát,és egy életre elmegy a kedve az ilyesmitől,

-jobban járnál most még a pl PhotoScape-val is,

2014. nov. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tabaki ***** válasza:

"véresre kaparja magát"


Még mindig tart a mániád ezzel a véresre kaparással meg a Gimppel? Kíváncsi vagyok, hogy egyszer kiderül-e, mi a fenére akarsz figyelmeztetni ezzel az értelmetlen, de unalomig zsolozsmázott óva intéssel, illetve, hogy miért tetszik annyira ez a kifejezés, hogy tucatszámra kelljen ismételgetni.


@Kérdező: Csak rajtad áll, a Gimp alkalmas rá.

2014. nov. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tabaki ***** válasza:

"jobban járnál most még a pl PhotoScape-val is"

Bocs, ezt a gyöngyszemet most vettem észre... Ha valami, hát pont az ilyen feladat az, aminek kár PhotoScape-pel nekimenni. Bosszantóan nehézkes a megoldása, de legalább baromi pontatlan. Persze ez nem jár véresre kaparással, hiszen nem a Gimpről van szó. Ha nem megy, nem megy, mondd már. Nem sikerülhet minden az életben. Vannak sokkal fontosabb dolgok is az életben. Itt van mindjárt például az, hogy a mocsok Gimptől vére...

2014. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!