Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-est hogyan telepíthe...

Windows 7-est hogyan telepíthetnék üres gépre?

Figyelt kérdés
Vagyis úgy, hogy nincs rajta semmilyen előző OP rendszer? Ráadásul pendive-ról kell feltolnom, de telepítőt már csináltam.

2014. nov. 18. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
ugyanúgy mintha nem üresre teleítenéd.
2014. nov. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
BIOS-ba beállítod, hogy pedrivéről bootoljon, aztán már egyértelműen végigvezet. ..
2014. nov. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én is ezt hittem, de amikor a telepítés után visszaállítom a BIOS-ban a HDD bootolást, akkor valami "hiányra" hivatkozva mindig újraindítást kér. Valahol olvastam, hogy Win7-et csak már telepített OP rendszerre lehet feltenni. Lehet, hogy ezt hiányolja?

Biztos van valami trükk... erre várok itt. :)


Azért köszi a hozzászólásokat!

2014. nov. 18. 22:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Az baromság valamit nem jól csinálsz. . gondolj bele veszel a gépedbe egy új winchestert azon sincs op rendszer! Rendesen feltelepítődik a windows aztán kihúzod a pendrivet akkor már a hdd-ről kell bootolnia problméka nélkül
2014. nov. 19. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tengor ***** válasza:

HDD-ről való indítás után a lemezt még benne hagytad, ugye?

A lemezzel telepítettél már másik rendszert?

2014. nov. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem lemezről telepítek, hanem pendrive-ról, ha ez számít.


Közben máshol azt írták, hogy telepítés előtt a BIOS-ban a HDD beállítást SATA-ról át kell tenni "valami" másra, akkor megeszi. Ez lehetséges?


Továbbra is köszi a hozzászólásokat!

2014. nov. 19. 09:09
 7/9 Tengor ***** válasza:

Esetedben mindegy, hogy lemez v. pen.

De a kérdés továbbra is áll: telepítettél-e már másik rendszer erről?

A Win7-nél elvileg nem kellene a HDD-t natív / AHCI módját állítani, de ki tudja, egy próbát megér.

2014. nov. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, telepítettem már erről a példányról, de nem írtam be sorozatszámot, hanem van mellé valami aktivátor, azzal azóta is simán fut a másik gépemen.
2014. nov. 19. 10:46
 9/9 A kérdező kommentje:

:)

Megoldódott!!!

Az AHCI mód volt a buktató.

2014. nov. 19. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!