Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet kivágni a logókat...

Hogyan lehet kivágni a logókat a videóból?

Figyelt kérdés

Focis összeállítást akarok készíteni, de eléggé zavaró, hogy x különböző logó jelenik meg a felső sarokban. Mivel más videókban megoldották, gondolom ki lehet valahogy vágni, nem?


Előre is köszönöm.



2014. nov. 19. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy oldották meg máshol, hogy levágták a kép szélét, logóval együtt.
2014. nov. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:
Kivágni nem, esetleg letakarni. Ha jól emlékszem, a VirtualDubnak van ilyen funkciója.
2014. nov. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

AviDemux 2.5.6.7716 FINAL Portable


Kijelölsz egy formátumot, pl MPEG4-AVC, - Filters, A baloldali oszlopban kiválasztod a - Miscellaneous-t majd a középső oszlopban az - Mplayer delogo parancsot.


Kétszer rá klikkelsz.........A sárga négyzetet ráviszed a logóra.....


Én a Band-ot leszoktam venni 0-lára.

Majd OK-ézod.

Close.

A Viewen belül a Preview mode legyen output-ra állítva, hogy lássad mit csináltál.


Vagy a Sony Vegasban, vagy a Corel Video Studioban használod a Pixelatort. Azzal kikockásíthatod a logókat.

2014. nov. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főleg az utolsót. Mentek a zöld kezek.
2014. nov. 19. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!