Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Utorrent-nél mért van az hogy...

Utorrent-nél mért van az hogy van kb 20 torrentem ami Seedelés alatt van és abból csak 5 seedel de ha leállítom akkor elindul újabb 5. Mér nem megy egyszerre?

Figyelt kérdés

(még az aranyos megjegyzések előtt közlöm h kapcsolatok száma nálam 50-re van beállítva és még újra is indítottam a programot h biztos felfogja mit szeretnék)


A Segítséget előre is köszönöm :)


2014. nov. 19. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha az van kiírva hogy "várakozik", akkor biztos ez a korlátozás az oka. Viszont te rossz beállítási fület néztél: Várósor/aktív torrentek maximális száma kell.
2014. nov. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az van kiírva h Seedelés
2014. nov. 19. 13:58
 3/6 A kérdező kommentje:
A várósornál pedig az aktív torrentnél 100 az aktív letöltéseknél 50 van írva
2014. nov. 19. 14:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Az internet-szolgáltatód nem szereti a kalózokat. Szerintem ez lehet a probléma...
2014. nov. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha az összes állapota "seedel", akkor lehet nincs is hiba. Valódi feltöltés csak akkor történik ha kapcsolódnak rád, ezt pedig rengeteg rajtad kívül álló dolog befolyásolja. Esetleg a jelenlegi 5 aktívan seedelt torrent lefedi a teljes feltöltési sávszélességet, így a többire akkor sem jut ha tudna kinek tölteni. Amikor leállítod, akkor pedig felszabadul a sávszél és a másik öt is tud adatot forgalmazni.
2014. nov. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Hát köszönöm :)
2014. nov. 19. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!