Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha Far Cry 4 nem indul nekem...

Danivok111 kérdése:

Ha Far Cry 4 nem indul nekem 2 magos CPU-n annak az a baja, mert sokan mondták hogy 2 magoson nem indul a játék?

Figyelt kérdés

2014. nov. 19. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt hol olvastad? Futna az i3-on is.

a gond szerintem a teljesítménnyel van, nem a magok számával

2014. nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2,9 GHz (pentium G2020) nem a legjobb de menni kéne rajta (BF 3, BF 4, elindult rajta bőven, a többi hardver meg bőven jó. :(
2014. nov. 19. 15:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Pentium dualon nagyon gyorsan felejtsd el!! Egyszerűen úgy van megírva a játék hogy előre lefoglal 2 magot, és már ha nem talál tovább, fekete képernyő...


Elindul úgy 2 magoson ha notebookban i3, i5 és i7 van, amelyek ha 2 magosak is, van 4 virtuális száluk, na úgy már elég...

De Pentium csak filmekre jó vagy irodába..

2014. nov. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3 Én még nem hallottam olyanról, hogy így írtak volna meg egy játékot, de ha ez igaz, akkor elég felháborító. Ha normálisan lenne megcsinálva, akkor annyi szálat használ amennyi van. De sajnos a programok többsége max 4. Egy-két fejlettemm vágó és renderelő program eszi meg a 8-at, 12-t (i7). Ez még talán rendben is lenne...

De az, hogy minimum 4 szál kelljen neki?


Ez kicsit olyan, mint mikor egy telepítőbe beégeti a programozó, hogy a "C:/Program Files/" mappába települjön aztán elhasal ha nem a C-n van a rendszer.


Értem én, hogy a gépek többsége már 4 szálat tud kezelni, de azért a dualcore gépeket nem kéne ennyire leírniuk. Bár nyilván ez is üzlet, amit a technika fejlődésére kennek...

2014. nov. 27. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ez van, én is ez miatt cseréltem procit.. :)

Gamestar oldalán vagy hol írták hogy 1 magot azonnal lefoglal a grafika miatt, 1-et nem is tudom már mi miatt és a játékra 0 mag marad egy dual-core proci esetében, és így a felhasználo 0 maggal csak fekete képernyőt kaphat...

2014. nov. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nagyot csalódtam az ubisoftban. na nem mintha játszanék bármivel is, de elszomorító hogy minden nagy márka egyre rosszabb "újdonságokat" produkál.

(és ez nem csak az IT szférára vonatkozik)

2014. nov. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elindult, le kelett tölteni valami dualcore fix-et és teljesen jó High-on :D
2014. dec. 6. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!